تا کنون چند بار به جاي google  نوشته ايد لخخلمث ؟

چند بار به جاي facebook  نوشته ايد بشزثذخخت؟
و چند بار به جاي سلام sghl ؟


نرم افزار اصلاح متن فارسي تايپ شده در حالت انگليسي صفحه کليد و بالعکس + نرم افزار تبديل متن فينگيليش به فارسي


 براي خريد نرم افزار اينجا کليک کنيد
مشکل فراموشي تغيير زبان صفحه کليد قبل از تايپ يکي از مسائلي است که اعصاب کاربر را به هم ميريزد
اکثر کاربران هنگام تايپ نه به مونيتور که به صفحه کليد نگاه ميکنند. بنابراين گاهي بعد از نوشت يک سطر يا حتي چند سطر طولاني کاربر با چنين منظره اي روبرو ميشود:

sghl o,fdn hrhd hplnd ? hdk la;g hojght pshf v, fvvsd ;vndn ffdkdn hc ;[hsj ?llk,k ldal h'i ofv fndn


در اينجا کاربر مجبور پاک کردن و تايپ مجدد ميشود.
اما چاره بهتري هم هست.
نرم افزار چاره اين کار را براي شما انجام ميدهد.کافيست اين متن را با ماوس انتخاب کرده و کليد کنترل + يک را فشار دهيد.
البته اين کليد توسط خود شما قابل انتخاب است.

در محيطهايي که امکان تايپ وجود دارد مثلا محيط ياهو مسنجر يا کادرهاي اينترنت اکسپلورر -فاير فاکس -نت پد و .... با انتخاب متن و زدن کليد اين عمل انجام شده و متن جايگزين ميگردد.
اما فرض کنيم در محيط مسنجر شما بعد از زدن کليد اينتر متوجه موضوع شديد. در اينصورت متن شما در فسمت بالايي مسنجر و جايي که امکان تايپ نيست قرار ميگيرد.
براي اينکه در چنين مواردي نيز نياز به تايپ مجدد نداشته باشيد يک امکان ديگر به برنامه افزوده ايم. کافيست متن را انتخاب کرده کليد کنترل + سه را فشار دهيد تا متن اصلاح شده در کليپ بورد قرار گيرد. اينک با دستور paste  يا با فشار کليد کنترل +V متن در جايي که ميخواهيد قرار خواهد گرفت.نکته ديگر اينکه برنامه اين امکان را به شما ميدهد تا تصميم بگيريد هنگامي تبديل متن زبان کيبورد نيز به زبان جديد عوض شود يا خير


همچنين نرم افزار امکان ديگري را نيز دارد. شما ميتوانيد متن فينگليش خود را نيز فارسي کنيد. پايگاه داده برنامه بر خلاف برنامه هاي مشابه که چند صد کلمه را دارند حاوي بيش از پنجاه هزار کلمه فارسي است و در صورتيکه کلمه را در پايگاه داده خود پيدا نکند خود آن را به فارسي بر ميگرداند.براي دسترسي که منوي تنظيمات برنامه کليد هاي کنترل+الت+2 در نظر گرفته شده است