نرم افزار امحا - حذف فايلها براي هميشه بصورتيکه قابل بازيابي نباشند
براي دانلود رايگان نرم افزار اينجا کليک کنيد.

شايد اولين باري که نرم افزارهايي براي بازيابي فايلهاي حذف شده يا برگرداندن فايلها حتي بعد از فرمت (قالب بندي) و پارتشين بندي ديسک عرضه شدند  اين امر موجب خوشحالي بسياري از کاربران شد و کسي نميدانشت که اين امر در اينده چه خطري براي حريم شخصي افراد ايجاد خواهد کرد.

* از پاک شدن فايلهاي خود براي هميشه مطمئن شويد.

در آن زمان گمان نميرفت که روزي تلفنهاي موبايل به دوربين ها مجهز شوند يا انواع دوربين ديجيتالي ارزان قيمت به بازار عرضه گردند.
آن روزها کسي گمان نميکرد که در هر خانه اي امکان تهيه تصاوير ديجيتالي يا فيلم برداري يا ضبط صدا به صورت ديجيتال به وجود بيايد.
اما در حال حاضر اطلاعات ديجيتال ، تصاوير يا فيلمهاي خصوصي و خانوادگي بر روي دستگاهاي موبايل يا کامپيوتر ها بخشي از زندگي ما شده اند.

* مطمئن شويد که تصاوير خانوادگي شما هرگز منشر نخواهند گرديد

اما مشکل وقتي پيش مي آيد که دستگاهي حاوي اطلاعات ديجيتالي  به هر دليلي در اختيار شخص ديگري قرار ميگيرد.
در اين صورت  اطلاعات شخصي شما  حتي پس از حذف و فرمت ميتوانند توسط شخص ديگر بازيابي شوند.

* فيلمها و عکسهاي خصوصي شما هرگز پس از پاک شدن از حافظه دوربين و موبايل يا هارد ديسک کامپيوتر قابل بازيابي نخواهند بود

فايل تصاوير و عکس ها و فيلمها يا يک فايل متني حاوي اطلاعات محرمانه شخص حقيقي يا حقوقي که پاک شده است در واقع عملا از بين نرفته.همانطوري که شما اگر نام کسي را از گوشي تلفن همراهتان حذف کنيد او را نميکشيد سيستم عامل هم صرفا آدرس محل فايل را در جدولي که به اين منظور ايجاد شده از بين ميبردو خود فايل عملا روي سيستم وجود دارد تا زمانيکه بخشي يا تمام فضاي آن فايل در اختيار فايل ديگري قرار بگيرد.
پس از آن هم نام فايل به استثناي حرف اول آن همچنان قابل ديدن خواهد بود.

نرم افزار امحا براي رفع مشکلات فوق طراحي شده است.

اين نرم افزار امکان حدف فايل يا فولدر را دارد.
مزيت برنامه نسبت به برنامه هاي مشابه  اين است که نه تنها محتويات فايلهاي پاک شده شما ( عکس ، فيلم ، متن يا هر فايل ديگري ) توسط هيچ نرم افزاري قابل بازيابي نيست که حتي نام اين فايلها هم توسط نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات کشف نخواهد شد.


براي دانلود رايگان اينجا کليک کنيد.

فايلهاي پاک شده توسط نرم افزار امحا توسط هيچ برنامه ي recovery قابل بازيابي نخواهد بود.